Maturalna putovanja i izleti

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar
 • Na javni poziv za organizaciju izvanučioničke nastave za učenike 2.A, 2.B, 2.C i 4.A razreda Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar u Graz i Beč (2.2.2024.) ponudu je dostavila samo putnička agencija MOLNAR TRAVEL. Na sastanku Povjerenstva na otvaranju ponude 12.02.2024. utvrđeno je da ta ponuda odgovara javnom pozivu, prihvaćena je jednoglasno te će se pristupiti realizaciji ponude.
  Predstavnica agencije MOLNAR TRAVEL prezentirala je roditeljima svoju ponudu nakon sastanka Povjerenstva na zajedničkom roditeljskom sastanku 2.A, 2.B, 2.C i 4.A razreda Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar. Pročitaj odluku.
 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 2.2.2024.
 • Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 2.a, 2.b i 2.c razreda odlučilo je na sastanku održanom 23. siječnja 2024., da se poništi Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave koji je objavljen na mrežnoj stranici Škole 29. prosinca 2023. Kako je došlo do promjene broja učenika koji žele sudjelovati, Povjerenstvo odlučuje da se poništi prvi Poziv te da se objavi novi poziv u kojem se broj sudionika višednevne izvanučioničke nastave povećava za dvadeset sudionika 4.a razreda. Roditelji navedenih razreda informirani su o promjeni održavanja roditeljskog sastanka. Pročitaj odluku.
 • Nakon drugog sastanka Povjerenstva održanog 1 1. siječnja a 2024. na kojem je utvrđeno da od dvije pristigle ponude javnom pozivu br. 212024. za organizaciju maturalnog putovanja 3.a, 3.c i 3.d razreda u Italiju odgovara samo ponuda agencije Molnar Travel d.o.o. te zajedničkog roditeljskog sastanka održanog 16. siječnja 2024. na kojem su sudjelovalo 29 zainteresiranih roditelja učenika 3.a,3.c i 3.d razreda te predstavnice agencije Molnar Travel d.o.o. koje su roditeljima predstavile svoju ponudu i nakon prikupljanja suglasnosti roditelja koji nisu nazočili roditeljskom sastanku, odlučeno je da se, zbog nedovoljnog broja zainteresiranih roditelj a/učenika, maturalno putovanje neće održati. Pročitaj odluku.

 • Na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 3.a, 3.c i 3.d razreda Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar u Italiju  svoje ponude dostavile su dvije putničke agencije. Na 2. sastanku Povjerenstva na otvaranju ponuda utvrđeno je da jedna ponuda ne odgovara javnom pozivu.

  Predstavljanje druge ponude uslijedit će nakon 2. sastanka Povjerenstva i održat će se u utorak 16. siječnja 2024. s početkom u 19:05 sati u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar (atomsko sklonište).

 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 29.12.2023.
 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 20.12.2023.
 • Za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave po objavljenom javnom pozivu br.1/2023.;2/2023. odabrana je putnička agencija Mali princ iz Bjelovara, Ivana Gundulića 1a te će ista pristupiti realizaciji ponude sukladno traženim uvjetima iz javnog poziva. (odluka)
 • Na javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 1.d, 2.d, 3.d i 4.d razreda Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar te za učenike 3.a i 3.b razreda Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar u Beč svoje ponude dostavile su dvije putničke agencije. 

  Predstavljanje ponuda uslijedit će nakon 2. sastanka Povjerenstva koje će se održati u ponedjeljak 23.10.2023. s početkom u 19:00 sati u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar (atomsko sklonište).

 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 9.10.2023.
  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 • Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude (u daljnjem tekstu Povjerenstvo) za školsku ekskurziju 2.a., 2.b., 2.c. i 2.d održanog 17. veljače 2023. g. u 19 sati. (zapisnik)
 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 20.1.2023.
 • Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najbolje ponude održanom 18. siječnja 2023. godine roditelji jednoglasno odabiru putničku agenciju “MOLNARTRAVEL”. (zapisnik)
 • Na sastanku Povjerenstva održanom 13. siječnja 2023. godine, od ukupno 3 pristigle ponude putničkih agencija, otvorene su i pročitane dvije ponude koje su dostavljene u roku te koje će biti predstavljene roditeljima učenika na roditeljskom sastanku 18. siječnja 2023. (srijeda) u 19,00 sati, u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar. 

  Sukladno odredbi čl.12.st.11., a u svezi čl.14.st.7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole pozivamo predstavnike putničkih agencija „BROD TOURS“ Matije Mesića 60, 35000 Slavonski Brod i „MOLNARTRAVEL“, Lepirac 7, 43000 Bjelovar da se odazovu na poziv i svoje ponude predstave na roditeljskom sastanku. (zapisnik)

 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 16.12.2022.

 • Predstavljanje ponuda putničkih agencija za maturalno putovanje održati će se 15. studenog 2022. godine u 19:00 sati u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole u atomskom skloništu.

 • Javni poziv – maturalac – Italija  – 12.10.2022.

 • Tijekom sastanka povjerenstva za dvodnevni izlet Ekonomske i birotehničke škole, održanog 30. rujna 2022. u prostorijama škole, odabrane su putničke agencije „Brod tours d.o.o.“ te „Čazmatrans d.o.o.“. Predstavljanje ponuda putničkih agencija za dvodnevni izlet 4.a, 4.b i 4.c razreda održati će se
  7. listopada 2022. godine u 19:00 sati u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole u atomskom skloništu.

 • Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – 20.9.2022.
 • Na sastanku Povjerenstva održanom 1. ožujka 2022. odabrane su tri putničke agencije koje će se predstaviti na roditeljskom sastanku 11. ožujka 2022. u 19:00 u prostorijama Škole! Saznaj više.
 • Javni poziv – maturalac – 14.2.2022.