Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki 2022

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Nakon više nego uspješne prve godine projekta Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki za kojeg smo dobili i Nacionalnu oznaku kvalitete i ove godine započeli smo s provođenjem novog izdanja projekta na eTwinning platformi.

Prve aktivnosti u projektu su bile kreiranje novog vizualnog identiteta projekta, izrada nove mrežne stranice te slanje pozivnica partner školama u projekt. 

U projekt se priključilo 39 škola sa 94 vježbeničke tvrtke.

Dionici projekta su mentori vježbeničkih tvrtki, ocjenjivači, učenici, pokrovitelji i sponzori. Ove godine u izradi zadatka za učenike aktivno su sudjelovali nastavnici u ulozi ocjenjivača te kreirali kriterije i elemente zadatka. Zadatak se sastoji od tri kategorije: izrada video prezentacije o vježbeničkoj tvrtki, izrada mrežne stranice vježbeničke tvrtke te Facebook stranice.

Projektne aktivnosti i tijek realizacije projekta pratite na sljedećim poveznicama:

➢ eTwinning – Twinspace projekta

➢ Mrežna stranica projekta Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki

➢ Facebook stranica

➢ Instagram stranica