Fond Boža Tvrtković

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar
fond-boza-tvrtkovic

Fond “Boža Tvrtković” nosi ime tragično preminule profesorice biologije koja je radila u našoj školi, a počeo je s djelovanjem 3. prosinca 1990. na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar, da bi godinu dana kasnije okupio i ostale bjelovarske srednje škole.

Cilj je Fonda je poticati učenike i nastavnike na što kreativniji i uspješniji rad. U tu svrhu Fond, u koji su danas učlanjene sve bjelovarske srednje škole, svake godine na svečanoj priredbi krajem nastavne godine dodjeljuje priznanja i nagrade najboljim učenicima, razrednim odjelima i nastavnicima bjelovarskih srednjih škola.

Nagrade se dodjeljuju u sljedećim kategorijama:
Godišnja nagrada za najbolje učenike
Godišnja nagrada za najbolji razredni odjel
Godišnja nagrada profesoru za iznimna postignuća u nastavi i struci
Priznanje za dugogodišnji rad u odgoju i obrazovanju

Više o djelovanju Fonda i nagrađenima možete vidjeti ovdje.