Riječ ravnatelja

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar stekla je svojim radom kroz prošlost izrazito visok stupanj prepoznatljivosti u javnosti. Škola je bila pionir u mnoštvu aktivnosti poput uvođenja u obrazovni sustav predmeta vježbeničkih tvrtki, organizacije Sajmova vježbeničkih tvrtki, projekata poput Dana slobodne nastave ili Podijelimo znanje ili na najnovijim primjerima kroz vježbenički ured, putem fakultativnog predmeta „Izrada projektnih prijedloga za nacionalne i EU projekte“ ili izradom aplikacije za vježbeničke tvrtke.

Sama prepoznatljivost Škole direktno utječe na osjećaj pripadnosti učenika, nastavnika i djelatnika škole, što u konačnici rezultira i boljim rezultatima u samom nastavnom procesu.

U prošlosti smo prepoznati kao renomirana i kreativna škola, u budućnosti je naša obaveza zadržati tu poziciju i kvalitetu i stremiti k boljem!

ravnatelj Vladimir Štefanec, prof.