UČENICI I NASTAVNICI NAŠE ŠKOLE SUDJELOVALI U EDUKACIJI NA VISOKOM UČILIŠTU ALGEBRA

U petak 1. prosinca je trideset i šest učenika trećih i četvrtih razreda i pet nastavnica ekonomske grupe predmeta Marija Dušek, Matea Kanjka, Blaženka Urh, Gordana Šostarec i Maja Balić odslušalo predavanje o oglašavanju, društvenim mrežama i Google alatima te odradilo radionicu na temu vježbeničke tvrtke. 

Posjet Algebri prošao je u sjajnom raspoloženju i reakcije učenika i nastavnica su više nego pozitivne. 

Navedena aktivnost rezultat je potpisanog Sporazuma o suradnji naše škole i Visokog učilišta Algebra. 

Iduća je aktivnost već u siječnju, kad će nastavnici ekonomske grupe predmeta imati priliku u dva dana odslušati predavanje i odraditi radionicu na temu digitalni marketing, digitalni kanali i analiza gdje će se upoznati s komunikacijama na društvenim mrežama, strategijama komunikacije, izradom sadržaja, oglašavanjem na društvenim mrežama, metrikama analize uspješnosti, komunikacijom na internetskim tražilicama i strategijama komunikacije. 

Veliko hvala Visokom učilištu Algebra na sjajnom domaćinstvu i izvrsnoj edukaciji za naše učenike i nastavnice!

Najnovije vijesti: