TROJE DJELATNIKA NAŠE ŠKOLE OBJAVILO STRUČNE ČLANKE U ČASOPISU “DAKTILOSFERA”

Intersteno Croatia – Hrvatsko stenografsko društvo  u lipnju je objavilo prvi broj znanstveno-popularnog časopisa “Daktilosfera”. 

Časopis “Daktilosfera” nastoji informirati javnost o temama iz područja informatike, daktilografije, stenografije, poslovnog tajništva, uredskog poslovanja te svim ostalim temama povezanim s odgojem i obrazovanjem koji se odnose na profesionalni razvoj i stručno usavršavanje nastavnika, razmjene dobre prakse i sl. 

Tako je u ovom broju stručne članke objavilo troje djelatnika naše škole: Aleksandra Hohnjec tekst “DaktiloFest”, Marija Dušek tekst pod nazivom “Prednosti i izazovi provedbe međunarodnih Erasmus+ projekata” i Vladimir Štefanec tekst koji pokazuje primjer dobre prakse naše škole pod nazivom “Dani slobodne nastave”. 

Časopis “Daktilosfera”‘ možete pročitati ovdje.

Najnovije vijesti: