Svečana dodjela nagrada Fonda „Boža Tvrtković“

Ovogodišnja dodjela nagrada Fonda „Boža Tvrtković“ održana je u srijedu 16. lipnja 2021. u atriju Gradskoga muzeja Bjelovar. U društvu najboljih razrednih odjeljenja, najboljih učenika te profesora i ove su se školske godine našli i naši učenici.

Nagradu za najbolji razred ove je godine dobio naš 4. d. Njihova razrednica, profesorica Vesna Pavković-Dončević, može biti ponosna jer je njezin razred i prošle školske godine dobio istu nagradu. Odgovorne, vrijedne, spremne na suradnju, svestrane, učenice ovoga razreda opravdale su titulu najboljeg razreda naše škole te su s pravom i ove godine bile među najboljima.

Među najboljim učenicima ove se godine našao i naš Andrija Novoselec, učenik 3. d razreda. Savjestan, odgovoran, marljiv i svestran, Andrija je odličan učenik koji je ove školske godine ostvario brojne uspjehe, pohađajući istovremeno dvije srednje škole: Glazbenu školu Vatroslava Lisinskog Bjelovar te našu školu.

Nagrade i priznanja nagrađenima uručili su predsjednik Fonda Dario Malogorski te predstavnica naše škole i članica Upravnog odbora Fonda „Boža Tvrtković“, Alica Bačeković Pavelić. Uz učenike, roditelje učenika, profesore te ostale goste, svečanosti su u ime naše škole nazočili i ravnatelj Vladimir Štefanec te profesorica Vesna Pavković-Dončević.

Alica Bačeković Pavelić, prof. i dipl. bibl.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Obavijest

Tijekom ljetnih praznika uredovno vrijeme tajništva škole je svakim radnim danom od 9-12 sati. Potvrde za učenike mogu se podići osobno u tajništvu škole ili

Read More »
Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

OBAVIJEST – DRŽAVNA MATURA

Objavljeni su privremeni rezultati državne mature. Rok za prigovore je do petka 16. srpnja u 12.00 sati. Eventualne konkretne prigovore javite putem maila ispitnoj koordinatorici.

Read More »
Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Termini popravnih ispita

1.A 24.8.2021. 9.00 Matematika 2.A 23.8.2021. 9.00 Računovodstvo troškova i imovine 2.A 24.8.2021. 9.00 Matematika 2.B 24.8.2021. 9.00 Računovodstvo troškova i imovine Napomena:Učenik obavezno mora

Read More »