Susret najčitatelja u šk. god. 2018./2019.

Dodjela nagrada najčitateljima bjelovarskih srednjih škola u šk. god. 2018./2019. i ovaj je put u našoj školskoj knjižnici okupila brojne ljubitelje knjige i čitanja. Prigodni program održan je u petak 14. lipnja, a glazbom i scenskim izvedbama uljepšali su ga učenici Ekonomske i birotehničke škole (Ivan Nikola Jurić i Andrija Novoselec, 1. d), Komercijalne i trgovačke te Gimnazije Bjelovar. Uz nagrađene najčitatelje, školske knjižničarke, učenike i profesore, svečanosti su nazočili i ravnatelji. Ovogodišnjim najčitateljicama naše škole darove je uručio ravnatelj, profesor Vojislav Kranželić, a nagrađene su: Karla Makvić, 4. d, Katarina Cvetković, 2. d, Maja Brdar, 1. d te profesorica Željkica Crnković.

Alica Bačeković Pavelić, prof. i dipl. bibl.

Najnovije vijesti: