SJAJAN USPJEH NAŠIH UČENIKA NA MEĐUNARODNOM DAKTILOGRAFSKOM NATJECANJU “ZAV 100”

Na međunarodnom daktilografskom natjecanju “ZAV 100” na kojem su sudjelovali i naši učenici svi su se natjecatelji natjecali u isto vrijeme, a rezultati su se pratili u realnom vremenu. Natjecatelji su morali 25 puta pisati po jednu minutu prijepisa, a za svaku grešku se oduzimalo sto znakova. Na takvoj vrsti natjecanja najvažnije je biti iznimno točan. Naša
škola se po prvi puta uključila u ovo natjecanje i naši učenici su ostvarili sljedeće rezultate:
U dobnoj skupini od 12 do 16 godina (od ukupno 488 natjecatelja) Viktor Matraković osvojio je sjajno 3. mjesto u međunarodnoj konkurenciji s 553,3 udarca u minuti, Luka Švenda 61. mjesto sa 327,2 udarca u minuti, Ivan Ćurić 208. mjesto, Borna Kasunić 247. mjesto, a Viktorija Severović 253. mjesto. Svim učenicima mentorica je Aleksandra Hohnjec.
U dobnoj skupini od 17 do 20 godina (od ukupno 791 natjecatelja) Andrija Novoselec osvojio je 60. mjesto s 413,6 udaraca u minuti (mentorica Aleksandra Hohnjec), Mia Maria Renić 171. mjesto (mentorica Aleksandra Hohnjec), Ivana Čengić 193. mjesto (mentorica Marija Dušek), Ana Martinjak 306. mjesto (mentorica Marija Dušek), Magdalena Lalić 320.
mjesto (mentorica Aleksandra Hohnjec) i Jelena Rajković 333. mjesto (mentorica Aleksandra Hohnjec).
Čestitke svim učenicima i mentoricama!

Najnovije vijesti: