Rezultati ispita državne mature

Danas su objavljeni rezultati ispita državne mature.

Rok za žalbe počinje danas 12. srpnja i traje do petka 14. srpnja u 12.00 sati. Obrazac za žalbe možete naći u Teamsima.

Prigovor možete podnijeti tako da navedete konkretan ispit i konkretan zadatak na koji se žalite!

Ispunjeni obrazac pošaljite ispitnoj koordinatorici na mail gabrielakralj@gmail.com, a potpisan obrazac OBAVEZNO donesite u školu do petka između 8.00 i 12.00 sati.

Učenici koji žele ispraviti ili popraviti ocjenu u jesenskom roku, ponovno prijavljuju ispite od 22. do 31. srpnja i to na isti način kako su prijavljivali ispite zimus. Učenici koji su imali produžnu nastavu ponovno moraju prijaviti ispite državne mature.

Podjela Potvrda o položenim ispitima državne mature bit će u petak 21. srpnja u 8:30 sati u prostorijama škole.