REGIONALNO NATJECANJE IZ PODUZETNIŠTVA ZA WORLDSKILLS CROATIA 2024

8. ožujka naša je škola bila domaćin regionalnog natjecanja iz poduzetništva za WorldSkills Croatia 2024. Sudjelovalo je dvanaest učenika u šest timova iz Srednje škole Koprivnica, Strukovne škole Đurđevac, Ekonomske škole Velika Gorica, Gospodarske škole Varaždin, Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole Samobor i Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar.

Za našu su se školu natjecale Petra Juha i Sara Đurđević (obje 4.a) i osvojile su treće mjesto. Mentorica im je bila Gabriela Kralj Bartovčak.

Čestitke svim učenicima i mentorima, a pobjednicima želimo mnogo uspjeha na državnom natjecanju WorldSkills Croatia 2024 koje će se održati od 13. do 15. svibnja u Zagrebu.