PROJEKTNA IDEJA NAŠIH UČENIKA U FINALU DIGITALNOG INOVACIJSKOG INKUBATORA

Učenici naše škole i ove godine sudjeluju u 4. generaciji online projekta Instituta za inovacije „Digitalni inovacijski inkubator“ koji potiče učenike  na kreativno promišljanje i angažira ih oko osmišljavanja ideja i razvoja projekta.

U 4. generaciji Digitalnog Inovacijskog Inkubatora sudjelovalo je više od 650 učenika srednjih škola iz više od 40 srednjih škola, a razvijeno je preko 70 različitih projekata.

Naši učenici Lucija Barišić, Dominik Hautman i Maria Halauk ujedinjeni u tim “ForestWatcher“, pod mentorstvom nastavnice Biljane Ilkoski razvili su ideju pametnog senzora za praćenje zdravlja i vitalnosti šuma i šumskih područja. 

Svojom projektnom idejom kreativan trojac ušao je u top šest najboljih timova i plasirao se u finale Digitalnog Inovacijskog inkubatora koje će se održati 4. srpnja na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu.

Čestitke našim učenicima i sretno u finalu!

Najnovije vijesti: