POZIV UČENICIMA ZA SUDJELOVANJEM U PROJEKTU “LET’S GO CYCLING”

Dragi učenici,


našoj školi je od Ministarstva turizma i sporta odobren projekt za srednje strukovne škole za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam projekt pod nazivom “Let’s go cycling! Partner škola u projektu je Tehnička škola Bjelovar.


U projektu će sudjelovati 14 učenika trećih razreda smjera ekonomist. Projekt će se realizirati tijekom drugog polugodišta. U prilogu vam stavljam detalje oko projekta, poziv za sudjelovanje, prijavu za učenike i suglasnost za roditelje. Rok za prijavu zainteresiranih učenika je petak 27. siječnja. Po obrasce možete doći i u tajništvo škole, a zainteresirani učenici neka popunjenu i potpisanu prijavu i suglasnost roditelja predaju nazad u tajništvo škole. U slučaju prijave većeg broja učenika, povjerenstvo će odrediti kojih 14 učenika sudjeluje u projektu.


Voditeljica projekta je nastavnica Kristina Čavić.

Dokumentacija:
Natječaj
Poziv učenicima za sudjelovanje u projektu „Let’s go cycling“
Prijava učenika za sudjelovanje u projektu „Let’s go cycling“
Suglasnost roditelja o sudjelovanje u projektu „Let’s go cycling“

Najnovije vijesti: