Poziv na testiranje

PROCJENA I VREDNOVANJE KANDIDATA u postupku natječaja za radno mjesto nastavnik/-ica informatike, nepuno radno vrijeme, 7 sati nastave tjedno, naodređeno, zamjena do povratka djelatnice, koji je objavljen dana 11. listopada 2021. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar https://ekonomska-birotehnicka-skola-bj.hr u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“

održat će se u srijedu 20. listopada 2021., s početkom u 13:00 sati, u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar u prostorijama Škole

Ako kandidat/-kinja ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, smatrat će se da je odustao/-la od natječaja.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

Najnovije vijesti: