Posjet Hrvatskom saboru

Upravni referenti naše škole su 8. veljače posjetili Hrvatski sabor. Terensku nastavu za njih je organizirala profesorica Ivanka Jareb, a u pratnji su bili razrednici Marko Dragičević, Danijela Feliks, Branka Mišir i Kristina Juranić. Ugodno osoblje Hrvatskog sabora nas je provelo kroz velebne saborske dvorane, čuli smo važne povijesne i suvremene činjenice o Saboru, fotografirali se na čuvenim saborskim stepenicama, prisustvovali smo zasjedanju sjednice, a omogućili su nam i ugodni razgovor sa saborskim zastupnikom Željkom  Lenartom od kojeg su učenici mogli saznati o poslovima koje on u Saboru obavlja i načinu života kojim živi kao saborski zatupnik.  Svi su se pobrinuli da se osjećamo ugodno i dobrodošlo. Zajednička fotografija na izlasku iz zgrade Hrvatskog sabora govori o zadovoljstvu kojim smo bili ispunjeni na kraju posjeta.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Razgovor s kandidatima

Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/-ica engleskog jezika, održat će se u četvrtak 25. travnja 2024., s početkom u 10:30 sati, u Ekonomskoj i

Read More »