POSJET AZILU “ŠAPA”

Dani su sve kraći i hladniji, a za napuštene životinje u azilu to je najteže razdoblje u godini. Iako su okružene ljudima koji im pružaju skrb i ljubav, one još uvijek osjećaju nedostatak svog vlastitog doma i obitelji.

Tijekom mjeseca listopada provodili smo humanitarnu akciju prikupljanja hrane, deka, prekrivača, igračaka i sl. za pseću družinu u azilu za napuštene životinje „Šapa“ u Bjelovaru.

Jučer, na Međunarodni dan ljubaznosti su učenici 3.b i ambasadori juniori Europskog parlamenta posjetili njuškice i osim vrećica s hranom, njuškicama su donijeli topli zagrljaj, ruke za maženje, srca za grijanje, volju za igranje.

Hvala njuškice na gostoprimstvu, vidimo se uskoro!