Paket za SOS Dječje selo Lekenik

Danas su učenice i učenici 2.d razreda u SOS Dječje selo Lekenik poslali poklon paket s 15 kompleta vodenih bojica i 15 vrećica bombona kako bi barem malo iznenadili i razveselili štićenike ususret obilježavanju Dana njihovog sela. Šezdesetak mališana živi u 15 kuća sa svojim SOS mamama, tatama, tetama, braćom, sestrama, a naša ideja je da osjete da unatoč tome što oni možda nemaju svoje biološke obitelji, ipak imaju ljude koji misle na njih.
Učimo djecu da budu solidarni, obzirni, empatični te da promišljaju o vrijednostima koje mogu pomoći da u budućnosti izgrade ljepši svijet.

Najnovije vijesti:

Uspjeh naših kolega

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar dobila je od Agencije za mobilnost i programe EU – Erasmus + eTwinning, Nacionalnu oznaku kvalitete za eTwinning projekte “Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki”

Read More »