Paket za SOS Dječje selo Lekenik

Danas su učenice i učenici 2.d razreda u SOS Dječje selo Lekenik poslali poklon paket s 15 kompleta vodenih bojica i 15 vrećica bombona kako bi barem malo iznenadili i razveselili štićenike ususret obilježavanju Dana njihovog sela. Šezdesetak mališana živi u 15 kuća sa svojim SOS mamama, tatama, tetama, braćom, sestrama, a naša ideja je da osjete da unatoč tome što oni možda nemaju svoje biološke obitelji, ipak imaju ljude koji misle na njih.
Učimo djecu da budu solidarni, obzirni, empatični te da promišljaju o vrijednostima koje mogu pomoći da u budućnosti izgrade ljepši svijet.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Razgovor s kandidatima

Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/-ica engleskog jezika, održat će se u četvrtak 25. travnja 2024., s početkom u 10:30 sati, u Ekonomskoj i

Read More »