Ovisnost odbaci, na druženje i igru se prebaci (faza 2.) 

Tijekom mjeseca svibnja odvijala se druga faza projekta ”Ovisnost odbaci, na druženje i igru se prebaci”, a to je organiziranje radionica izrade promocijskih aktivnosti u svrhu diseminacije projekta. Na satovima razrednika u osam razrednih odjela, učenici su zajedničkim snagama kreirali razredne plakate na temu viđenog i naučenog tijekom tri ciklusa odslušanih edukativnih predavanja. Stručno povjerenstvo nije imalo nimalo lagan zadatak u odabiru ponajboljeg uratka. Vrednovala se originalnost ideje, kreativni pristup zadatku, uloženi trud te zajednički timski angažman, energija i posvećenost realizaciji u okviru razrednog odjela kao cjeline. Pozivamo vas da prošećete školskim hodnicima i pogledate izložbu svih pristiglih radova. Službeno proglašenje pobjednika i uručenje nagradnih USB stikova slijedi uskoro.

Najnovije vijesti: