Održana druga radionica u povodu Europskog tjedna održivog razvoja

U ponedjeljak 2. listopada 2023. u školskoj knjižnici održana je kreativna radionica izrade ukrasnih svijećnjaka u kojoj su sudjelovali učenici 3. b, 3. c i 3. d razreda te korisnici Udruge osoba s intelektualnim teškoćama OSIT Bjelovar. Druga je to po redu radionica kojom smo nastojali potaknuti recikliranje te prenamjenu stvari koje nam više ne trebaju, a organizirali smo je u povodu Europskog tjedna održivog razvoja (od 18. rujna do 8. listopada 2023.). Ovu smo aktivnost nazvali “Stvarajmo zajedno za održivu budućnost”, a osim radionica u planu je izložba predmeta nastalih na radionici te njihova prodaja u humanitarne svrhe.