ODRŽAN JE 16. SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI

U četvrtak 14. ožujka održan je u organizaciji Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar i Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar 16. Sajam vježbeničkih tvrtki.

Na sajmu je sudjelovalo ukupno 41 vježbenička tvrtka, 120 učenika i 26 mentora iz 14 škola iz 12 gradova Republike Hrvatske i Republike Bosne i Hercegovine..

Ove nam se godine pridružila i Srednja ekonomska škola Livno te je tako sajam dobio i međunarodni karakter. Iz najjužnijeg dijela Hrvatske pridružila nam se i vježbenika tvrtka iz Ekonomske i trgovačke škole Dubrovnik, a njihova nastavnica Nora Mojaš održala je sjajnu edukativnu radionicu o društvenoj igri s kartama u vježbeničkim tvrtkama, a Dubravko Glavinić je predstavio program “e-School Bank”, kojem će se uskoro pridružiti i vježbeničke tvrtke iz naše škole.

Ove godine na sajmu su sudjelovali:

1. Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
  2. Tehnička škola Bjelovar
  3. Srednja škola Vrbovec
  4. Ekonomska škola Sisak
  5. Srednja škola Tina Ujevića Kutina
  6. Ekonomska i turistička škola Daruvar
  7. Ekonomska i trgovačka škola Daruvar
  8. Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška
  9. Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski Zagreb
  10. Srednja škola Novska
  11. Strukovna škola Đurđevac
  12. Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik
  13. Srednja Ekonomska škola Livno, BiH i
  14. Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Veliko hvala svima na dolasku i sudjelovanju!