ODRŽAN DRUGI RADNI SASTANAK UČENIKA I NASTAVNIKA EKONOMSKE I BIROTEHNIČKE I TEHNIČKE ŠKOLE BJELOVAR U OKVIRU PROJEKTA “LET’S GO CYCLING”

U ponedjeljak 6. veljače je održan drugi radni sastanak učenika i nastavnika Ekonomske i birotehničke i Tehnička škola Bjelovar oko provedbe zajedničkog projekta “Let’s go cycling” odobrenom od Ministarstva turizma i sporta u svrhu promocije i jačanja kompetencija strukovnih zanimanja za turizam.

Na drugom sastanku su sudjelovali direktor Turističke zajednice Bjelovarsko-bilogorske županije gospodin Marcel Medak, koji je prisutnim učenicima i nastavnicima održao predavanje na temu „Turizam na području Bjelovarsko-bilogorske županije s naglaskom na cikloturizam.“ Također je sastanku prisustvovao i direktor tvrtke bpm travel gospodin Igor Prka, koji je prisutne informirao o iskustvima u organiziranju rekreativnih biciklističkih utrka, događaja i aktivnosti posebno prilagođenih turistima.

Najnovije vijesti: