Održan 14. Sajam vježbeničkih tvrtki

U organizaciji Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar te Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar 27. travnja 2022. održan je 14. Sajam vježbeničkih tvrtki. Na sajmu je sudjelovalo 84 učenika, 20 mentora te 28 vježbeničkih tvrtki iz sedam županija. Sajam je svečano otvorila zamjenica župana Bjelovarsko-bilogorske županije Marija Jungić, a otvorenju prisustvovali su pročelnica Upravnog odjela za kulturne djelatnosti i obrazovanje Andrea Prugovečki Klepac, ravnatelj naše škole Vladimir Štefanec i ravnateljica Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar Nataša Vibiral.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Razgovor s kandidatima

Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/-ica engleskog jezika, održat će se u četvrtak 25. travnja 2024., s početkom u 10:30 sati, u Ekonomskoj i

Read More »