OBJAVLJENA DVA STRUČNA RADA NAŠIH NASTAVNICA

Našim nastavnicama ekonomske skupine predmeta Mariji Dušek i Gabrieli Kralj Bartovčak objavljena su dva stručna članka u znanstveno – stručnom časopisu „Obrazovanje za poduzetništvo“. Časopis „Obrazovanje za poduzetništvo“ objavljuje izvorne znanstvene i stručne radove koji neposredno ili posredno reflektiraju tematiku odgoja, učenja i obrazovanja za poduzetništvo te srodne teme, a cilj navedenog časopisa je promocija znanosti i struke u obrazovanju za poduzetništvo. 

Prvi članak, Važnost Erasmus+ mobilnosti učenika u obrazovanju za poduzetništvo na primjeru Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar nastoji utvrditi i analizirati stavove učenika prvih, drugih i trećih razreda o utjecaju Erasmus+ mobilnosti učenika na obrazovanje za poduzetništvo, a koje će im omogućiti veću konkurentnost na tržištu rada.

Drugi članak, Analiza zadovoljstva učenika Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar provođenjem Erasmus+ projekta“ fokusira se na se uspješnost provedene Erasmus+ mobilnosti „Svi za struku, struka za sve!“ Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar s ciljem identificiranja i uvođenja novih postupaka kojima se odgojno-obrazovne ustanove trebaju prilagoditi da bi učenicima omogućili kvalitetnije obrazovanje za poduzetništvo i veću konkurentnost na tržištu rada.

Čestitke kolegicama na ovim iznimnim postignućima!

Za pristup člancima možete posjetiti portal HRČAK.

Najnovije vijesti: