Nova generacija učenika sluša naš fakultativni predmet „Izrada projektnih prijedloga za nacionalne i EU projekte“

Kako je prošle školske godine deset učenika trećih razreda imalo je mogućnost slušati i fakultativni predmet „Izrada projektnih prijedloga za nacionalne i EU projekte I“ ove se godine dvadeset i četiri novih učenika ekonomista i upravnih referenata odlučilo uložiti svoje vrijeme u stjecanje novih i na tržištu rada vrlo traženih specifičnih znanja. 

Prošlogodišnji polaznici se nastavljaju dalje obrazovati pod fakultativnim predmetom „Izrada projektnih prijedloga za nacionalne i EU projekte II“ gdje će se nastava bazirati na samoj provedbi projekata kao i na svim bitnim sastavnicama Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava. Budući da na tržištu rada nedostaje 2.400 stručnjaka iz ovog područja, usvojena znanja će im sigurno pomoći u nekom budućem zapošljavanju.

Ovaj naš jedinstveni fakultativni predmet drži nastavnica ekonomske grupe predmeta Gabriela Kralj Bartovčak struc.spec.oec, mag.oec.

Najnovije vijesti: