Natječaj za sudjelovanje učenika u okviru Erasmus+ programa – mobilnost u Setubal (Portugal)

Projektom se želi omogućiti stjecanje kompetencija u ekonomskim i upravnim zanimanjima kako bi učenici u budućnosti bili konkurentniji na tržištu rada.

Projekt će uključiti ukupno 10 učenika:

• 7 učenika/ca smjera ekonomist

• 3 učenika/ca smjera upravni referent

Pravo podnošenja prijave na Natječaj imaju svi učenici s navršenih 16 godina starosti koji ove školske godine, 2024./2025., polaze drugi, treći i četvrti razred smjera ekonomist i upravni referent.
    Učenicima će se osigurati zaštita osobnih podataka na način da će sami odabrati šifru pod kojom će se voditi njihova prijava (šifru kreirati na način: prva slova imena i prezimena te dan, mjesec i
    godina rođenja npr. lvan lvić rođen 17.07.2007. šifra II17072007).

Rok za podnošenje prijave je 8 radnih dana od dana objave natječaja osobno u
    zatvorenoj koverti s naznakom ,,prijava za natječaj – mobilnost u Setubal,, na adresi Poljana dr. Franje Tuđmana 9, 43000 Bjelovar (tajništvo Škole), odnosno od 07. listopada do 17. listopada 2024. godine.

Učenici koji se prijavljuju na natječaj trebaju dostaviti:
    – napisan Europass životopis na hrvatskom i engleskom jeziku
    prijavu na natječaj,
    potpisanu suglasnost roditelja i
    privolu za obradu osobnih podataka.

Cijeli natječaj pogledaj ovdje.