Natječaj za sudjelovanje učenika u okviru Erasmus+ programa – mobilnost u Malaga (Španjolska)

Projektom se želi omogućiti stjecanje kompetencija u ekonomskim i upravnim zanimanjima kako bi učenici u budućnosti bili konkurentniji na tržištu rada. Projekt će uključiti ukupno 9 učenika:

• 7 učenika/ca smjera ekonomist
  • 2 učenika/ca smjera upravni referent

Pravo podnošenja prijave na Natječaj imaju svi učenici s navršenih 16 godina starosti koji ove školske godine, 2024./2025., polaze drugi, treći i četvrti razred smjera ekonomist i upravni referent. Učenicima će se osigurati zaštita osobnih podataka na način da će sami odabrati šifru pod kojom će se voditi njihova prijava (šifru kreirati na način: prva slova imena i prezimena te dan, mjesec i
godina rođenja npr. lvan lvić rođen 17.07.2007. šifra II17072007).

Rok za podnošenje prijave je 8 radnih dana od dana objave natječaja osobno u zatvorenoj koverti s naznakom ,,Prijava za natječaj – mobilnost u Malagu” na adresi Poljana dr. Franje Tuđmana 9, 43000 Bjelovar (tajništvo Škote), odnosno od 14.listopad do 23. listopad 2024. godine.

Učenici koji se prijavljuju na natječaj trebaju dostaviti:
– napisan Europass životopis na hrvatskom i engleskom jeziku
– prijavu na natječaj,
– potpisanu suglasnost roditelja i
 privolu za obradu osobnih podataka.

Cijeli natječaj pogledaj ovdje.