Natječaj za sudjelovanje dva nastavnika za job shadowing i nastavnike u pratnji u okviru Erasmus+ programa

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar raspisuje natječaj za sudjelovanje dva nastavnika za job shadowing i nastavnike u pratnji u okviru Erasmus+ programa za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, a koji će se realizirati od 12. do 25. studenog 2023. u Leipzigu u Njemačkoj.  Pravo na podnošenje prijave za job shadowing imaju svi strukovni nastavnici, a kao pratnja učenika pravo prijave imaju svi nastavnici naše škole.

Natječaj za odabir nastavnika u pratnji za mobilnost učenika u okviru Erasmus+ akreditacije

Natječaj za odabir sudionika nastavničke mobilnosti u okviru Erasmus+ akreditacije

Prijavnica za sudjelovanje u natječaju za nastavnika/cu u pratnji u projektu u okviru Erasmus+ akreditacije

Prijavni obrazac i motivacijsko pismo za potencijalne sudionike nastavničke mobilnosti u okviru Erasmus+ akreditacije

Privola za obradu osobnih podataka

Najnovije vijesti: