Natječaj za sudjelovanje dva nastavnika za job shadowing i nastavnike u pratnji u okviru Erasmus+ programa (Sevilla)

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar raspisuje natječaj za sudjelovanje dva nastavnika za nastavničku mobilnost koja će se realizirati od 29. siječnja do 2. veljače 2024. u Sevilli u Španjolskoj i nastavnike u pratnji u okviru Erasmus+ programa za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja u Sevilli u Španjolskoj. I to jedan nastavnik za razdoblje od 28. siječnja do 10 veljače 2024, jedan nastavnik za razdoblje od 28. siječnja do 5. veljače 2024. i jedan nastavnik za razdoblje od 5. do 10. veljače 2024.  Pravo na podnošenje prijave za job shadowing imaju svi strukovni nastavnici, a kao pratnja učenika pravo prijave imaju svi nastavnici naše škole.

Natječaj

Natječaj nastavnici u pratnji

Prijavni obrazac i motivacijsko pismo

Prijavnica za nastavnike u pratnji

Privola za obradu osobnih podataka nastavnika

Najnovije vijesti: