NAŠI UČENICI UKUPNO DRUGI, A DORA TUMA POJEDINAČNO TREĆA NA HRVATSKOJ EKONOMSKOJ OLIMPIJADI

20. lipnja održana je Hrvatska ekonomska olimpijada. Hrvatska ekonomska olimpijada je projekt u organizaciji Centra za razvoj mladih namijenjen učenicima srednjih ekonomskih škola koji na zanimljiv i interaktivan način potiče učenike da razvijaju svoja znanja u područjima ekonomije i financijske pismenosti, ali i u rješavanju “business case studyja”.

Prijavljeni timovi natjecali su se kroz igricu o financijskoj pismenosti (FLG), a sudjelovalo je ukupno petnaest naših učenika: Lovro Antolović, Dominik Frtalj, Dorian Ptiček, Dorijan Radmilović, Jan Štefec (svi 3.a), Igor Turkalj, 3.b, Kristijan Andričević, Luka Gluščić, Antonio Hrkač, Katarina Mužek, Dora Tuma, (svi 3.c), Luka Čordaš, Katarina Josipović, Filip Kovač, Luka Švenda (svi 3.d).

Tim Jude u sastavu Kristijan Andričević, Luka Gluščić, Antonio Hrkač, Katarina Mužek i Dora Tuma osvojio je ukupno drugo mjesto među 24 prijavljena tima, a Dora Tuma je u pojedinačnoj konkurenciji osvojila sjajno treće mjesto od 104 natjecatelja.

Mentorice su bile nastavnice ekonomske grupe predmeta Marija Dušek i Biljana Ilkoski.

Čestitke našim učenicima i mentoricama na ovom sjajnom uspjehu!

Najnovije vijesti: