NAŠI UČENICI NA SAJMU VJEŽBENIČKIH TVRTKI U ZAGREBU

Danas je u Privatnoj gimnaziji i ekonomskoj školi Katarina Zrinski u Zagrebu održan je 20. Međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki na kojem je sudjelovala naša vježbenička tvrtka „Corio“ koju su predstavljale učenice 4.a razreda Patricia Markesina, Marijana Tunić i Klara Kozić.
U sklopu Europskog tjedna poduzetništva održan je i panel „25 godina Prve vježbeničke tvrtke u Hrvatskoj, 20 godina Središnjeg ureda vježbeničkih tvrtki i Međunarodnog sajma vježbeničkih tvrtki“ i predavanje na temu: Uvođenje vježbeničke tvrtke u nastavu ekonomskih škola hrvatske, kojem je prisustvovala i nastavnica ekonomske grupe predmeta Blaženka Urh.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Razgovor s kandidatima

Razgovor s kandidatima za radno mjesto nastavnik/-ica engleskog jezika, održat će se u četvrtak 25. travnja 2024., s početkom u 10:30 sati, u Ekonomskoj i

Read More »