NAŠI UČENICI IVAN VUKELIĆ I JAN ŠTEFEC PRIMILI MEDALJE ZA USJEH NA HRVATSKOJ EKONOMSKOJ OLIMPIJADI

Prije dva tjedna naši su učenici ostvarili sjajan uspjeh na Hrvatskoj ekonomskoj olimpijadi. Ivan Vukelić osvojio je prvo, a Jan Štefec treće mjesto u pojedinačnoj konkurenciji, a naš “TIM 187” u sastavu Ivan Vukelić, Fran Ščuković, Leon Tomac, Mateo Josip Bajević i Michelle Riter (svi 3.b) treće mjesto u ekipnoj konkurenciji. Mentorice su bile Biljana Ilkoski i Marija Dušek.

Danas je na Sveučilištu u Zadru organizirana svečana podjela medalja i priznanja i svoje nagrade su primili Ivan Vukelić i Jan Štefec, a školu je zastupala nastavnica Marija Dušek.

Ovaj sjajan uspjeh naši su učenici osvojili u konkurenciji 208 učenika iz 18 škola podijeljenih u44 tima.

Čestitke!!!

Najnovije vijesti: