NAŠI UČENICI ČETVRTI NA GRADSKOM NATJECANJU MLADIH CRVENOG KRIŽA

U prostorijama Crvenog križa u subotu 9. ožujka održano je natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. Natjecanje se provodi u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje. Natjecanje se provodi na tri razine i to gradskoj, međužupanijskoj i državnoj, a provjerava se teorijsko znanje o Pokretu Crvenog križa, Hrvatskom Crvenom križu i djelatnostima Hrvatskog Crvenog križa, poznavanju ljudskih prava i prava djeteta te prve pomoći.

Sudjelovali su Dorotea Vinković, Jelena Kovačić, Martina Bogdan, Lorena Katalenić (sve 3.d) i Marko Vinković 2.d.

Naši su učenici osvojili četvrto mjesto. Mentorica im je bila Nataša Ćurković. Čestitke učenicima i mentorici!