NAŠE DJEVOJKE SE PONOVNO PLASIRALE NA DRŽAVNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA U BADMINTONU

23. siječnja 2024. godine u dvorani I. Osnovne škole je održano županijsko natjecanje u badmintonu.

Naše djevojke su nastupale u sastavu Lucija Barišić, Maria Halauk (obje 4.a), Lea Čale 3.d i Sara Lončar 3.b.

Djevojke su bez izgubljenog seta u skupini pobijedile Medicinsku školu Bjelovar i Tehničku školu Daruvar te u u finalu Gimnaziju Bjelovar i tako dominantno osvojile prvo mjesto i plasirale se na Državno prvenstvo srednjih škola koje će se održati u Poreču od 26. do 28. veljače. Voditelj je bio Dario Obran.

Podsjetimo, naše sjajne djevojke prošle su se godine okitile brončanom medaljom na državnom prvenstvu, a pretprošle godine su završile na četvrtom mjestu.