NAŠE DJEVOJKE PRVE NA GRADSKOM NATJECANJU U FUTSALU

Danas je u dvorani srednjoškolskog centra odigrano gradsko natjecanje u futsalu za djevojke.

Naše su djevojke dominantno osvojile prvo mjesto pobjedama protiv Tehničke škole 8:0, Medicinske škole 4:1 i Komercijalne i trgovačke škole 10:1 i tako se plasirale na županijsko natjecanje. Posebno se istakla naša sjajna Lana Lalić, koja svojim nogometnim umijećem dominira na parketu. Lana je postigla 20 od 22 gola!

Naše djevojke su nastupile u sastavu Lana Lalić (3.a), Marta Turkalj, Jelena Bota, Božica Djordjević (sve 3.b), Ivona Ledinski, Sara Baltić i Petra Juha (sve 4.c). Voditelj je bio Robert Milčić!

Čestitke!