NAŠE DJEVOJKE ČETVRTE NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U BADMINTONU

Od 26. do 28. veljače u Poreču je održano državno prvenstvo srednjih škola u badmintonu. Naše su djevojke u skupini pobijedile djevojke iz Otočca 3:2 i Nove Gradiške 3:0. U četvrtfinalu su bile bolje od djevojaka iz Đakova 3:2 da bi u polufinalu izgubile od I. Gimnazije Zagreb 3:0, a u borbi za treće mjesto od djevojaka iz Hotelijersko-turističke škole Zagreb 3:1.

Na kraju su zauzele četvrto mjesto na državnom prvenstvu srednjih škola u badmintonu!

Naše djevojke nastupile su u sastavu Lea Čale, Petra Radinović (obje 3.d), Sara Lončar i Nika Trogrlić (obje 3.b). Voditelj je Dario Obran.

Čestitke našim djevojkama!