Nagrađene najuspješnije sudionice kviza Razvoj hrvatskoga jezika u 19. stoljeću

Tijekom Mjeseca hrvatskoga jezika učenici naše škole mogli su sudjelovati u kvizu Razvoj hrvatskoga jezika u 19. stoljeću. Najuspješnije su ga, i to bez ijedne greške, ispunile učenice 3. d razreda, Samanta Aržek i Petra Čadoić. Nagradu za najbolji rezultat uručila im je knjižničarka Alica Bačeković Pavelić, a nagrađene su školskim ljetopisom te fasciklom naše škole. Zahvaljujemo i ostalim učenicima na sudjelovanju te ih pozivamo da se i ubuduće uključe u aktivnosti školske knjižnice.

Alica Bačeković Pavelić, prof. i dipl. bibl.

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Upisi u prvi razred

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar upisuje i u školskoj godini 2021./2022. tri razreda ekonomista i jedan razred upravnih referenata. Natječaj za upise učenika u prvi

Read More »