NAGRADA FONDA BOŽA TVRTKOVIĆ OVE GODINE IDE VIKTORU MATRAKOVIĆU I 4.C RAZREDU

Upravni odbor Fonda “Boža Tvrtković” donio je odluku da najbolji učenik Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar za školsku godinu 2023./2024. Viktor Matraković, a najbolji razred 4.c.

Viktor je ove godine treći puta za redom postao prvakom Hrvatske u kompjutorskoj daktilografiji, a u srpnju će po drugi puta sudjelovati i na svjetskom prvenstvu. Viktor je uz to i sjajan i pristojan mladić i uzoran učenik.

4.c razred se ne ističe samo dobrim ocjenama i malim brojem izostanaka već je to skupina djevojaka i mladića koji se prije svega ističu ljudskim kvalitetama, pristojnošću i doprinosu ugledu škole. 4.c je razred u kojem je bilo lijepo predavati.

Ovogodišnje nagrade idu sigurno u dobre ruke!

Čestitke Viktoru i učenicima 4.c razreda!

Najnovije vijesti: