Međunarodni literarni natječaj Ljepota zavičajne riječi – pohvaljeni rad učenice Sare Zubić

Na Međunarodnom literarnom natječaju Ljepota zavičajne riječi u organizaciji HPKZ-a Bjelovar, a koji je ove godine posvećen slikarici Nasti Rojc pod nazivom KRAJOLICI MOGA DJETINJSTVA, sudjelovala je naša učenica Sara Zubić (4.b) sa kratkom pričom naziva Godišnja doba zavičaja moga. Rad je pohvaljen od strane Stručno-organizacijskog povjerenstva. Mentorica učenici je bila Aleksandra Hohnjec.
Svečanost proglašenja najuspješnijih radova učenika koji su sudjelovali na natječaju  održat će se 28. 11. 2023. (utorak) u 11 sati u Gradskom muzeju Bjelovar.
Iskrene čestitke učenici Sari Zubić i mentorici Aleksandri Hohnjec na ovom uspjehu!

Najnovije vijesti:

Obilježili smo Valentinovo

U našoj smo školi i ove godine obilježili Dan zaljubljenih – Valentinovo. Vrijedni su učenici i profesorice ukrasili hodnike ukrasima te izradili magnetiće  koji su

Read More »