JOŠ JEDNA GENERACIJA NAŠIH UČENIKA ODSLUŠALA NAŠ JEDINSTVENI FAKULTATIVNI PREDMET

Dvadeset i četiri učenika četvrtih razreda koji su odslušali naš fakultativni predmet „Izrada projektnih prijedloga za nacionalne i EU projekte II“ dobilo je potvrde o usvojenim znanjima.

Nakon što su prošle godine naučili prepoznati namjenu fondova Europske unije, analizirati natječajnu dokumentaciju, identificirati problem i povezati s ciljem (svrhom) projektnog poziva te osmisliti i napisati projektni prijedlog, ove godine je naglasak bio na sljedeće ishode učenja: objasniti sadržaj ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, primijeniti javnu nabavu u projektu, napisati završno izvješće u projektu, upotrijebiti metodologiju pripreme promjena Ugovora i razviti logičko razmišljanje pojedinca.

Potvrde dobili Lucija Barišić, Sara Đurđević, Petra Juha, Dorijan Radmilović, Nea Šarić, Jan Štefec (svi 4.a), Matea Franelić, Nikolina Golubović, Ana Jakopinac, Marinela Muselin, (sve 4.b), Kristina Djordjević, Josipa Kada, Ana Nekoksa, Katarina Pavliš (svi 4.c), Luka Čordaš, Dorotea Jelečki, Laura Kuzma, Andrea Rajković, Korina Slezaček, Lucija Špoljarić, Ivana Tuđa (svi 4.d), a tijekom posljednje dvije godine ovaj predmet im je predavala Gabriela Kralj Bartovčak, struc.spec.oec., mag.oec.

Čestitamo!!!

Najnovije vijesti: