IDEJA GODINE 2024.

Učenici 2.c razreda naše škole, Irma Kovač, Sanjin Bukvić i Korina Sušec, sudjelovali su ove godine u dvanaestom poslovnom natjecanju za srednjoškolce „Ideja godine 2024.“ Mentorica učenicama u izradi
projekta bila je nastavnica Aleksandra Hohnjec.

Ideja godine 2024 je poslovno natjecanje za srednjoškolce koje organizira srednja.hr. Zlatni partner projekta je EFFECTUS veleučilište. Srebrni partneri projekta su Hrvatska zajednica županija i Končar.
Pokrovitelj projekta je Zagrebački inovacijski centar – ZICER. Projekt je sufinancirao Europski parlament u okviru programa subvencija Europskog parlamenta u području komunikacije. 

Od učenika se tražilo znanje, ali i inovativnost i kreativnost kroz osmišljavanje ideje i pisanje projekta. Naša škola već drugu godinu sudjeluje u ovom projektu. Prošle godine smo se uključili u ovaj
hvalevrijedan projekt sa timom Beeutys.

Najnovije vijesti: