Hrvatska ekonomska olimpijada – Četiri mušketira zasjela na četvrto mjesto

Tim učenika od četiri učenika 3.c. razreda koji su činili: Timon Bašić, Mihael Hrahovski, Ivan Šoš i Dominik Mužek 20. svibnja su sudjelovali na Hrvatskoj ekonomskoj olimpijadi. Projekt je namijenjen učenicima srednjih ekonomskih škola koji na zanimljiv i interaktivan način potiče učenike da razvijaju svoja znanja u područjima ekonomije i financijske pismenosti, ali i u rješavanju business case studyja.

Mentorice učenicima bile su Biljana Ilkoski i Marija Dušek.

Na samom događaju sudjelovalo je 100 učenika iz 15 škola raspoređenih u 23 tima. Natjecanje je koncipirano na način da učenici igraju online simulator Financial Literacy Game u kojoj su učenici morali pokazati kako se snalaze u simulaciji odraslog života i utjecaju financija na život.

Danas je objavljena ljestvica poretka i naš tim znakovitog naziva Četiri mušketira zasjeo je na četvrto mjesto od 23 prijavljenih timova. Čestitamo našim gejmerima.

Najnovije vijesti: