Fond Boža Tvrtković

fond-boza-tvrtkovic

Fond “Boža Tvrtković” nosi ime tragično preminule profesorice biologije koja je radila u našoj školi, a počeo je s djelovanjem 3. prosinca 1990. na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar, da bi godinu dana kasnije okupio i ostale bjelovarske srednje škole.

Cilj je Fonda je poticati učenike i nastavnike na što kreativniji i uspješniji rad. U tu svrhu Fond, u koji su danas učlanjene sve bjelovarske srednje škole, svake godine na svečanoj priredbi krajem nastavne godine dodjeljuje priznanja i nagrade najboljim učenicima, razrednim odjelima i nastavnicima bjelovarskih srednjih škola.

Nagrade se dodjeljuju u sljedećim kategorijama:
Godišnja nagrada za najbolje učenike
Godišnja nagrada za najbolji razredni odjel
Godišnja nagrada profesoru za iznimna postignuća u nastavi i struci
Priznanje za dugogodišnji rad u odgoju i obrazovanju

Više o djelovanju Fonda i nagrađenima možete vidjeti ovdje.

Odlukom Upravnog odbora za školsku godinu 2023./2024. dodjeljuje se:

• Godišnja nagrada za najboljeg učenika/učenicu svake srednje škole u Bjelovaru
  • Godišnja nagrada za najbolji razredni odjel svake srednje škole u Bjelovaru
  • Nagrada učitelju/učiteljici ili stručnom suradniku/suradnici za dugogodišnji uspješni pedagoški rad i za izuzetne stručne i pedagoške rezultate (do 2 nagrade za osnovne škole)
  • Nagrada nastavniku/nastavnici ili stručnom suradniku/suradnici za dugogodišnji uspješni pedagoški rad i za izuzetne stručne i pedagoške rezultate (do 2 nagrade za srednje škole)
  • Godišnja nagrada učiteljima/stručnim suradnicima (do 3 nagrade za osnovne škole)
  • Godišnja nagrada nastavnicima/stručnim suradnicima (do 3 nagrade za srednje škole)
  • Godišnja nagrada za rani odgoj i obrazovanje „Vesna Grđan” (do 3 nagrade za dječje vrtiće)

Natječaj je otvoren do 3. lipnja 2024. godine do 19:00 sati.

Cijeli natječaj pročitaj ovdje.