eTwinning projekt „SWOT VET“

swot

Krajem prvog polugodišta školske godine 2020./2021. naša škola se priključila eTwinning projektu „SWOT VET“ čiji je cilj definirati poteškoće u sustavu strukovnog obrazovanja, identificirati izazove i prilike u strukovnom obrazovanju te stvoriti temelje za strateški pristup rješavanju problema strukovnih škola u Europi. Tijekom ovog projekta naša
škola će surađivati sa četiri turske škole, dvije rumunjske škole i Privatnom školom Futura iz Zagreba. Kako je ovo prvi eTwinning projekt u kojeg se uključila Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar, 16. prosinca 2020. održan je prvi virtualni sastanak nastavnika voditelja projekta, Biljane Ilkoski i Saše Aušpergera sa učenicima. Učenicima je približena eTwinning platforma i Twinspace. Na sastanku su prokomentirane aktivnosti projekta
e se učenike podsjetilo što je SWOT analiza, postupci i cilj SWOT analize. Mada naši učenici više nego dobro znaju i primjenjuju SWOT analizu, potrebno je bilo naglasiti da svoja znanja u ovom projektu primjene na neprofitne subjekte odnosno školu. Naglašeni su najvažniji aspekti izrade SWOT analize na ustanovi odnosno školi.

Biljana Ilkoski, dipl.oec.
nastavnik mentor

Najnovije vijesti: