Erasmus+ projekt „Svi za struku, struka za sve! – roditeljski sastanak

Poštovani,  

ovim putem Vas obavještavamo da će se u petak, 22. listopada 2021., održati roditeljski sastanak za sve roditelje čija su djeca zainteresirana za Erasmus+ projekt „Svi za struku, struka za sve!“ (mobilnost u Irsku). Sastanak će se održati u 19 sati u atomskom skloništu Škole uz pridržavanje postojećih epidemioloških mjera. Poželjno je da na sastanku prisustvuju i zainteresirani učenici. 

Osim toga, produžen je i rok prijave za učenike do srijede, 27. listopada 2021., a samim time je produžen i rok za objavu rezultata (rezultati natječaja bit će objavljeni najkasnije u petak, 12. studenog 2021.).  

U Bjelovaru 19. listopada 2021. 

Koordinatorica projekta: Josipa Klemić, prof.  

Najnovije vijesti:

Ekonomska i birotehnička škola bjelovar

Poziv na testiranje

Procjena i vrednovanje kandidata u postupku natječaja za radno mjesto nastavnik/-ica hrvatskog jezika, održat će se u četvrtak 5. siječnja 2023., s početkom u 10:00

Read More »