Na današnjoj Svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Bjelovara održanoj u Domu kulture povodom Dana grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar dobila je vrijedno priznanje Zlatnu plaketu Grb grada Bjelovara za doprinos odgoju i obrazovanju. Nagradu je u ime škole preuzeo ravnatelj Vladimir Štefanec.

Za ovu su nagradu zaslužni svi bivši i sadašnji djelatnici naše Škole koji su ostavili dubok trag svojim znanjem i zalaganjem, svojom skromnošću i predanošću poslu koji obavljaju, u obrazovnom sustavu ne samo Bjelovara i Bjelovarsko-bilogorske županije nego i Republike Hrvatske. Ti su ljudi zaslužni za ugled koji naša škola uživa u javnosti.

Također je ovo nagrada i našim vrijednim učenicima koji su ostvarivali sjajne rezultate i promicali ime naše Škole.

Hvala i čestitke svima!

Evo zašto smo zaslužili ovu divnu nagradu, pročitajte ovdje.