EKONOMSKA I BIROTEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR DOBILA DOMAĆINSTVO DRŽAVNOG PRVENSTVA U KOMPJUTORSKOJ DAKTILOGRAFIJI

Danas su u posjetu našoj školi bile predsjednica Hrvatskog stenografskog društva Andrea Wawrzynek i članica upravnog odbora Nataša Cigetić.

Pogledale su prostorne uvjete naše škole i računalnu opremu i upoznale se sa svim ostalim detaljima potrebnim za provedbu natjecanja.

Nakon što su naše gošće obišle školu, sa zadovoljstvom se možemo pohvaliti kako je naša škola domaćin idućeg Prvenstva Hrvatske u kompjutorskoj daktilografiji koje će se održati u subotu 16. ožujka 2024.

Iduće je državno prvenstvu ujedno i kvalifikacijsko za svjetsko prvenstvo u srpnju u Katowicama u Poljskoj i toplo se nadamo da će naša škola opet imati predstavnika na svjetskoj smotri!