Dobitnici smo Nacionalne oznake kvalitete za eTwinning projekt Advent/Easter Together

U prošloj školskoj godini smo se priključili međunarodnom eTwinning projektu Advent/Easter Together. 

Projektom smo se povezali sa školama iz Slovenije, Njemačke, Italije, Portugala, Španjolske i Moldavije. Cilj projekta je bio povezati kulturu i običaje za Advent i Uskrs s gospodarskim i ekonomskim atributima svake zemlje sudionice projekta. 

Trudili da ovaj projekt bude što uspješnije proveden, da ostvarimo zadane ciljeve, implementiramo razne pedagoške inovacije, da poboljšamo suradnju i komunikaciju s partnerskim školama, povećamo digitalnu pismenost učenika, a sada smo za taj trud dobili i priznanje, Nacionalnu oznaku kvalitete projekta. 

Za ovu lijepu nagradu zaslužna je kolegica Biljana Ilkoski. Čestitke!

Najnovije vijesti: