Natječaj za odabir nastavnika u pratnji za mobilnost učenika u okviru Erasmus+ akreditacije za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja

Pozivaju se nastavnici za prijavu za sljedeće mobilnosti:
1. Setubal (Portugal) – dvoje(2) nastavnika u trajanju od 05. siječnja 2025. do18. siječnja 2025. za pratnju
10 učenika koji se obrazuju za zanimanje ekonomist i upravni referent.
2. Malaga (Španjolska) – dvoje (2) nastavnika u trajanju od 16. ožujka 2025. do 29. ožujka 2025. za pratnju 9 učenika koji se obrazuju za zanimanje ekonomist i upravni referent.

Postupak prijave:
Nastavnik koji se prijavljuje na natječaj za sudjelovanje u projektu dužan je predati obrazac prijave koji se nalazi u prilogu poziva i doći u zakazano vrijeme na razgovor s povjerenstvom. Nastavnik koji se nije odazvao na razgovor s povjerenstvom smatra se da je odustao od prijave.

Potrebni dokumenti:

Prijavu sa svim gore navedenim prilozima potrebno je dostaviti u zatvorenoj koverti s naznakom ,,Prijava za natječaj – nastavnici u pratnji Setubal/Malaga” do 23. listopad 2024. godine u tajništvo škole.

Privremena lista nastavnika u pratnji bit će objavljena na mrežnoj stranici Škole najkasnije do 31. listopada 2024. godine.

Cijeli natječaj pročitaj ovdje.