VIKTOR MATRAKOVIĆ I MENTORICA MARIJA DUŠEK PRIMLJENI OD ŽUPANA MARKA MARUŠIĆA

Danas su našeg učenika Viktora Matrakovića i njegovu mentoricu Mariju Dušek primili župan Bjelovarsko-bilogorske županije Marko Marušić te pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti i obrazovanje Andrea Prugovečki Klepac.

Povod prijemu je nedavno Viktorovo osvojeno prvo mjesto na državnom natjecanju u daktilografiji. To je Viktoru već druga titula prvaka Hrvatske, a prošle je godine osvojio i peto mjesto na svjetskom prvenstvu.

Velika zahvala županu i pročelnici na podršci Viktoru i školi te lijepim riječima upućenim na današnjem prijemu.