Manifestacija “Advent u Bjelovaru”

Večeras su paljenju druge adventske svijeće u sklopu manifestacije “Advent u Bjelovaru” prisustvovali učenici i nastavnici srednjih škola s područja Bjelovara koji su imali uspjeha na državnoj razini.

Našu školu su zastupale učenica Tea Baranašić te kolegice Matea Kanjka, Gordana Šostarec, Nikolina Stanivuković Medak, Marija Dušek, Ivanka Jareb, Aleksandra Hohnjec i Lorena Božičković Banovac.

Na žalost, nisu mogli doći učenik Viktor Matraković te kolegice Biljana Ilkoski i Blaženka Urh.

Lijepo je vidjeti i iznimno smo ponosni što nas ima toliko sa sjajnim rezultatima u prošloj školskoj godini!